Współczesne Chiny i jego społeczeństwo podglądane przez Sylwię Malon.
Blog > Komentarze do wpisu

Chińskie igraszki

Chińskie igraszki to kipiący emocjami sugestywny obraz Państwa Środka .Zapis wrażen i spotkan z ludzmi, a takze mysli ktorych nie byloby gdyby nie przytrafiły mi się Chiny

To  historie  jakie zawarłam w  książce ktora ukaże się wkrótce . Nie napisałam reportażu z Chin, nie napisałam też erudycyjnego eseju,  to nie był mój cel, ja  spoglądałam na Chiny i jego społeczeństwo z punktu widzenia  przeciętnego chińczyka chodzącego po ulicy. :) Czy mi się udało? Oceńcie sami.

czwartek, 24 stycznia 2013, tytanorientu

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Adam Juchniewicz, 65.49.68.*
2013/01/27 06:41:33
Czy książka ukaże się też w postaci elektronicznej? Jako że mieszkam w Chinach, w ten sposób byłoby mi najłatwiej do niej dotrzeć. Pozdrawiam!
-
Gość: zhongguo, *.w90-24.abo.wanadoo.fr
2013/01/27 14:44:35
Wkrótce będę w Polsce, z wielkim zainteresowaniem chcę przeczytać tę pozycję książkową.
Szukam na ''google'', nie mogę znaleźć ani wydawcy, ani kodu ISBN. W jakiej księgarnii mogę ją kupić?

Serdecznie proszę o informację.

Jak się Ci żyje w Europie?
Wiem, po tylu latach spędzonych w cudownym kraju jest trudno się od Niego wyzwolić sentymentanie.

Pozdrawiam serdecznie.
-
2013/01/28 21:31:19
książka ukaże się w formie papierowej z kilka tygodni, wydawana będzie przez gdańskie wydawnictwo Novaeres, książka oczywiście ma też ISBN . W tej chwili jest ,,składana ,, przez drukarzy a udostępniono mi okładkę więc wrzucilam ją na stronę.

Nawet tutaj na miejscu , będąc już w domu mam kontakt z kulturą chińską i językiem chińskim. Zmienił mi się punkt widzenia niektórych rzeczy. Chiny to kraj ciekawy kulturowo , turystycznie,gospodarczo, etc.